چند ماه پيش يک عکس شخصي در LinkedIn ارسال کردم و اتفاقي افتاد.

متخصصان مي خواستند در مورد آن صحبت کنند.

ايناهاش.

به طور واضح ، حضور جسمي در يک نمايشنامه مدرسه موفقيت آميز در اينجا نبود. آنچه من جشن مي گرفتم اين است که تا به امروز ، من هرگز به طور کامل در يکي از برنامه هاي بچه ام حضور نداشتم.

اين يک پيشرفت جدي براي من بود. در يک روز هفته ، توانستم مغزم را خاموش کنم ، و تمام انرژي خود را به کسي که دوستش دارم ، بدهم. حس خوبي داشت!

ذهن من براي يک ثانيه شکسته سرگردان شد ، اما در مورد کار نبود. هر وقت يک لباس اردک مي بينم ، مغز 80 پوندي من قصد دارد اتصال عصبي به هوارد اردک را خاموش کند. فقط بايد آنرا بيرون بگذاريم.

حالا ، اين يک چيز خارق العاده و همه (حضور در پسرم ، نه فيلم اردک خزنده) است ، اما اين واقعيت که احساس کردم اينگونه نوعي پيروزي است ، مرا ناراحت کرد. منظور من اين است که اگر يک پدر دلسوز براي يک ساعت ثبت نام شده به عنوان يک دستاورد ، چقدر کم فرو رفته بودم؟

سؤالاتي از اين دست در آتش سوزي ذهني قرار دارند ، جايي که من تمام اجزاي نه چندان افتخارآميز تجربه انساني ام را پرتاب مي کنم. من ياد مي گيرم که در آن اشتباهات قدرت پيدا کنم ، پشيمان نيستم. و در طي فرايند ، به نتيجه رسيده ام.

از زماني که همسرم و من بچه داشتيم ، تا به امروز ، مي ترسيدم.

من انرژي خود را صرف نگران کردن از آنچه در صورت عدم موفقيت در کارم مي شود ، صرف کردم تا اينکه به آنچه که اگر بهترين پدر و شوهري باشم مي توانم باشم ، بپردازم.

اين ديوانه است ، زيرا من در کارهايي که انجام مي دهم خوب هستم. من به اندازه کافي خوش شانس بوده ام که از بعضي از بهترين هاي حوزه خود آموخته ام و کارهايي را انجام داده ام که مردم صنعت من را تحسين مي کنند. با اين حال ، من به بدبختي در درونم اجازه دادم که پيروز شود. من فقط باور نمي کردم يک شخص قد بلند و چرکي از روستاي ويسکانسين بتواند اين کار را انجام دهد. يا شايد حتي آن را که سزاوار آن بودم.

اين چيزي است که روز به روز به نظر مي رسد.

هر کاري که در طول هفته در خانه انجام دادم خيلي عجله کردم. من بچه ها را به مدرسه سوار کردم. من شام را عجله کردم. من همه آن را به جز زمان در دفتر عجله کردم. هرچه بيشتر در آنجا قابل مشاهده باشم ، بيشتر احساس مي کردم که به دست مي آورم.

مطمئناً ، بچه هاي من مي دانند که من آنها را دوست دارم ، اما آنها آن را به روش هاي اندک و اطمينان بخش احساس نکردند. مانند روشهاي ترک-کار-در-زمان-بازي-با-آنها-در حياط-قبل از شام.

و بله ، همسرم مي دانست که من او را دوست دارم ، اما او به خاطر داشتن شريک زندگي خوب آن را احساس نکرد. مانند صحبت کردن-پس از بچه ها-رفتن-به رختخواب-بدون رايانه- در مورد دامان من.

مي دانم که تنها در اين چرخش ناسالم تنها نيستم. من وقتي يک مطالعه تحقيقاتي در مورد UCLA خوانده شد ، منفجر شدم که متوجه شدم زوج هاي داراي درآمد دو برابر با خردسالان ، فقط به طور متوسط ??سي و پنج دقيقه در هفته با هم در مکالمه مي گذرانند.

فقط سي و پنج دقيقه در هفته !؟

ما در يک هفته زمان بيشتري را در رسانه هاي اجتماعي مي گذرانيم تا اينکه با افرادي که بيشتر از همه به آنها وابسته ايم صحبت کنيم. اين تخلفي است که من نمي توانم بيشتر از آن گناهکار باشم.

منظور من اين است که من هر آنچه را که هر کسي مي تواند درخواست کند ، داشتم:

شريکي که در داخل و خارج زيبا باشد ، که هميشه از من حمايت کرده است.

يک دختر و پسري که مرا تحسين کردند.

خانه اي دنج ، با همسايگان سرگرم کننده اطراف ما.

همه جا درست بود.

اما کار و عدم توانايي من براي ديدن تصوير بزرگتر هم همينطور بود. بايد از سرم بيرون بروم ، اما نمي توانستم يک ترجمه ساده براي اين نوع جنون وجود دارد: "شما در تخيل خود بيش از واقعيت خود رنج مي بريد."

من اخيراً درباره اين نقل قول توسط سنکا آموخته ام. حيرت انگيز است که ، حتي هزاران سال بعد ، اين موضوع از هر زمان ديگري چگونه است. در تصور من ، من به اندازه کافي خوب نبودم. گير کرده بودم ، هميشه دفاع مي کردم. بنابراين من تصميم گرفتم که همه اينها را منفجر کنم و شروع کنم به بازي کردن در برابر محدوديت هايي که براي خودم گذاشتم.

کارم را ترک کردم

من با دو دوست شرکتي بنيانگذاري کردم و مي دانم هر کس در آنجا تجارت کرده است مي گويد: "شخص ، تو آجيل هستي ، اين کار خيلي بيشتر است!" يک سال به سفر ، من به شما اطمينان مي دهم. آن را دريافت کنيد

اما اين معامله است اين شغلي نبود که به من انگيزه داد تا اين کار را انجام دهم. من ضد تهويه را مي خواستم. مي خواستم مغزم را بازيابي کنم. مي بينيد ، من هميشه دو شريک تجاري خود را به عنوان همسران و پدران بهتر از خودم ديده ام.

آنها قبل از کار هر زمان که گرفتارشان مي شدند درباره خانواده صحبت مي کردند. همسرانشان در طول روز پيامک هاي تشويقي را برايشان ارسال مي کردند ، و من هميشه مي توانم بگويم که آنها لازم نيست به ياد داشته باشند که يک بازيکن تيم باشند - آنها فقط اين کار را کردند. آنها بسيار مولد بودند ، زيرا انگيزه داشتند هرچه بيشتر وقت خود را در خانه با خانواده سپري کنند.

با توجه به اين گفته قديمي که "شما ميانگين 5 نفري هستيد که با آنها بيشترين ارتباط را داشتيد" ، من مي خواستم اين تأثير را در زندگي خود واقعي کنم. اين بهترين روشي بود که مي توانم تصور کنم تغيير واقعي ، پايدار و قدرتمند انجام شود.

و کار مي کند

بعد از يک سال از نفوذ آنها هر روز ، آيا من درمان مي شوم؟ نه

آيا توانسته ام خودم را از عادت هاي بد فاصله بگيرم و احساس پيشرفت کنم؟ کاملا.

اين همان چيزي است که من بعد از کار در محله هاي بسيار نزديک از "پدر منتظر" من آموخته ام ("دفتر ما" در حال حاضر يک ظرف حمل و نقل است) با آنها در طي سال گذشته.

اجرا کن

حداقل چهار روز در هفته ، مي روم بيرون و دويدم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت عکاسی کودک مجله آی تی و فناوری آموزش فريمورک لاراول welcom to GOLDBLOOD دوربین های دیجیتال استریو فرهاد پیکاسو هنر