24 اکتبر 2019 در بينش از DR. کيم

وقتي اتفاق بدي براي کسي خوب مي افتد ، اغلب براي لحظه اي متوقف مي شويم و مي پرسيم ، "چرا؟" چرا مادر يا پدر در سنين جواني مي ميرند و فرزندان و همسر خود را پشت سر مي گذارند؟ چرا ازدواج که تقريباً کامل به نظر مي رسد طلاق است؟ چرا همسر از همان روز اول ازدواج با همسري که به آنها وفادار بوده خيانت مي کند؟ اين ليست مي تواند ادامه يابد. مي توانيد "whys" خود را به ليست اضافه کنيد. به نظر مي رسد که پيروان مسيح هستيم ، در بعضي مواقع فکر مي کنيم اتفاقات بد براي ما نبايد رخ دهد. گويي ما بايد با سپر نامرئي پوشانده شويم که از شر شرهاي اين دنيا محافظت مي کند وقتي اين شرارت ها بر روي افراد ديگر قرار مي گيرد.

ايمان چيز جالبي است. معمولاً شادي وجود دارد که با درک و در آغوش گرفتن انجيل و درک اينکه خدا شما را بيش از آن چيزي که تصور مي کنيد دوست دارد. سپس او را جستجو مي کنيم. ما هرگز يک عبادت را از دست نخواهيم داد و خواندن کتاب مقدس را به روشي که قبلاً هرگز انجام نداديم ، شروع مي کنيم. ما در مورد کشف خود به ديگران مي گوييم. به عبارت ديگر ، ما براي خدا آتش هستيم. سپس اتفاق بدي رخ مي دهد. دردناک است و ما نمي دانيم چگونه ممکن است اين اتفاق بيفتد. پس از همه خدا ، ما شما را دنبال مي کنيم و به ديگران در مورد شما مي گوييم. آيا چيزي براي اين حساب نمي شود؟ چرا ، خدا؟ چرا؟

من به عنوان يک مشاور مسيحي ، هر روز درد زندگي مردم را مي بينم. من افراد خوبي را مي بينم که خدا را دوست دارند رنج مي برند. اغلب ، اين سؤال را مي شنوم ، "چرا من؟" يا "چرا ما؟" اکثر اوقات ، من نمي دانم چرا ، اما چيزهايي وجود دارد که من مي دانم. من آنها را مي شناسم زيرا آنها را در زندگي خودم تجربه کرده ام.

خدا هرگز به ما زندگي کاملي وعده نداد. در حقيقت ، عيسي به ما گفت که در اين زندگي دچار مشکل خواهيم شد. اما او همچنين گفت که قلب خود را بخاطر اينکه او بر جهان غلبه کرده است ، توجه داشته باشيد.

اين حتي به چه معني است؟ من اعتقاد دارم که اين بدان معناست که در اين زندگي ما از چيزهايي که ديگران در اين سياره بايد با آنها سر و کار داشته باشند محافظت نمي شود. مريض مي شويم ما خيانت کرديم. مبارزات ازدواج ما. به عبارت ديگر ، ما دقيقاً مثل همه افراد هستيم - به جز يک چيز. وقتي ما اتفاقات بد را پشت سر مي گذاريم ، آنها را تنها نمي گذرانيم. خدا با ماست. او به ما در طوفان آرامش مي بخشد. ما واقعاً "هرگز به تنهايي قدم نمي زنيم." اينها فقط کلمات يک آهنگ نيستند ، بلکه حقيقت جاوداني هستند که هرگز تغيير نمي کنند.

يک چيز ديگر هنوز براي من رمز و راز است. وقتي کارهاي بد را پشت سر مي گذارم و با خدا قدم مي زنم ، ياد مي گيرم و رشد مي کنم و در اين روند بهبودي پيدا مي کنم. بارها و بارها در زندگي من خداوند از چيزهاي بدي که با آنها روبرو بوده ام استفاده کرده است و چيزهاي خوبي را از آنها به ارمغان آورده است. او به من نشان داد و چيزهايي را به من آموخت که هرگز اگر آن چيزهاي بد بخشي از زندگي من نبود مي آموختم.

من را در اين مورد اشتباه نفهميد - من در اين جا نشسته ام که انتظار اتفاق بد را داشته باشم تا خدا بتواند مرا بزرگ کند. درعوض ، من هر روز به عنوان هديه اي که خداوند به معناي آن است ، مي پذيرم و مي دانم که اگر اتفاق بدي رخ دهد ، من او را در کنار خود دارم. اين سؤالات "چرا کارهاي بد اتفاق مي افتد" را از بين مي برد و آنها را با حضور او جايگزين مي کند. ممکن است درد و صدمه ديده باشد و ممکن است براي بهبودي زمان ببرد ، اما فهميدم که خدا بيش از حد کافي است. دفعه بعد که اتفاق بدي براي شما رخ مي دهد ، به خدا برگرديد و به او اجازه دهيد همه کارهايي را که مي تواند انجام دهد به شما نشان دهد. از اينکه چقدر او شما را دوست دارد شگفت زده خواهيد شد!

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت سایت سازان پایتخت دانستنی های سنگ فیروزه HTML,CSS,JS,SQL,PHP,BOOTSTRAP,JQUERY,AJAX,ASP.NET,XML,DOM,BOM, Phillip علوم دامی دانشگاه زنجان لوازم آرايشي و بهداشتي