در پيام اخير ، کشيش کريس هاجز اظهار داشت: "خدا مشکل صحبت کردن ندارد ، ما يک مشکل گوش دادن داريم." درباره آن فکر کنيد. وقتي او قبلاً صحبت کرده است ، چند بار صبر مي کنيم از خدا بشنويم؟ آيا واقعاً به آنچه خدا مي گويد گوش مي دهيم يا منتظر هستيم آنچه را که مي خواهيم بشنويم بشنويم؟

وقتي براي دوستي که سرطان دارد دعا مي کنم ، پاسخي که مي خواهم بشنوم اين است که معجزه رخ داده است و سرطان از بين رفته است! من ديده ام که نماز بارها جواب داده است. با اين وجود ، مواقعي نيز وجود داشته است که خدا ساکت به نظر مي رسد. هيچ معجزه اي نبود و دوستم درگذشت. در آن مواقع ، سؤال ها مي توانند ذهن مرا به خود جوش دهند: چرا خدا را يکي و نه ديگري را شفا داد؟ آيا آن شخص واقعاً بد عمل کرده است و به همين دليل بهبود نيافتند؟ آيا من به اندازه کافي بلند يا بلند دعا نکردم؟ آيا شما آنجا خدا هستيد؟ آيا شما صحبت مي کنيد ، خدا؟ سوالات مي توانند ادامه پيدا کنند.

وقتي به نظر مي رسد که نماز بالا مي رود و هيچ پاسخي به نظر نمي رسد ، من بايد به آنچه به خدا اعتقاد دارم برمي گردم:

من معتقدم او مرا دوست دارد و هيچ کاري نمي توانم انجام دهم تا او را کم و بيش مرا دوست داشته باشد. در مورد دوستي که برايش دعا کردم هم همينطور است.

من اعتقاد دارم که خدا زندگي ما را از منظري کاملاً متفاوت از ما مي بيند. ديد او ابدي است ، در حالي که ما موقتي است.

من اعتقاد دارم که خدا مي تواند شفا يابد و من معتقدم که خدا شفا مي يابد و حتي اگر او نکند ، من هنوز هم ايمان دارم و او هنوز خدا است.

خدا به هر دعايي پاسخ مي دهد. فقط به اين دليل که او به روشي متفاوت پاسخ مي دهد به اين معني نيست که او پاسخ نداده است.

من بايد بدون توجه به جواب ، به او گوش دهم.

مهمترين پاسخ اين است که هرچه اتفاق مي افتد ، جواب هرچه باشد ، او هميشه و براي هميشه در آنجاست. او در بزرگترين شادي و عميق ترين درد ما آنجاست. من هرگز نمي خواهم که او را از دست بدهم ، بنابراين بدون توجه به پاسخ وي با ايمان گوش مي دهم.

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

مشاوره ازدواج ، مشاوره ازدواج عالي ، بلوک ازدواج بسيار جذاب ، نکاتي در مورد ازدواج ، دکتر KIM KIMBELRING ، DR. KIM ، مربي ازدواج ، نکاتي درباره ازدواج ، راهنمايي براي ازدواج ، مشاوره ، توصيه هاي خدا ، گوش دادن ، دعاي ازدواج ، دعا ، دعا هاي شويي ، نمازهاي ناخواسته ، يادگيري نماز ، بينايي ، اعتباري ، DRAM ، دروازه ها کيم ، شهادت شهادت ، خدا ، عيادت خدا ، ازدواج شويي ، حکمت شويي ، زندگي خدا

براي دريافت هر پست وبلاگ از طريق ايميل هر روز صبح مشترک شويد.

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش بلبرينگ اقیانوس پنهان سایت رسمی آرمان فیروز غـَزلـــنامـه مـَـن امیر دات پلاس Judy دلخستگی گذرگاه ماندگار Stop being average read and grow اجرای سنگ کوهی سنگ لاشه سنگ مالون