بينش + از + دکتر + کيم ++ Sorry.jpg

Focus on the Family يک سازمان عالي است که در طي سالها به بسياري از خانواده ها کمک کرده است. همانطور که مقاله اخير آنها را خوانده ام ، "بهترين راه براي عذرخواهي صحيح از همسرتان" ، * من شروع به فکر کردن در مورد اين موضوع کردم که براي بسياري از زوجين چه معامله بزرگي است. من به زوج هايي مشاوره كرده ام كه ??كلمات "متأسفم" هرگز گفته نمي شود ، به آرامي گفته مي شود ، يا به روشي توهين آميز گفته مي شود. بياييد به اينها نگاه کنيم.

اگر کسي از گفتن من پشيمان شود ، دو چيز به ذهنم خطور مي کند. اول ، آيا آنها واقعاً فکر مي کنند که هيچ کار اشتباهي نکرده اند؟ و دوم ، آيا آنها همچنان به نابخشودگي ادامه مي دهند؟ در ازدواج ما ، اگر نانسي نمي توانست يا نمي توانست مرا ببخشد ، در دنيايي آسيب ديده خواهم بود. پيچ کردم من هرگز قصد ندارم ، اما انسانيت من بيشتر مي شود که من مي خواهم! من به بخشش نانسي نياز دارم به روابط ما احتياج دارم همه ما پيچ مي خوريم. همه ما به بخشش احتياج داريم. ايستادن به نابخشودگي مي تواند به عصبانيت و تلخي حل نشده منجر شود. آيا تا به حال با اين کار مشخص شده ايد؟ اگر چنين است ، چه چيزي نياز به تغيير دارد؟ چرا کلمات "من متاسفم" گفتن آنقدر دشوار است؟ از خدا بخواهيد تا شما را در غلبه بر هر چيزي که مانع از تحقير حقارت ، خودخواهي و توانايي گفتن کلمات "ببخشيد" شود ، ياري کند.

در مرحله بعد ، من مي توانم به اين عادت بپردازم که "متأسفم" به گونه اي که نانسي ممکن است صداقت من را زير سوال ببرد. در گذشته بارها اتفاق افتاده است که من آن را گفتم که فقط به يک دعوا پايان دهد يا از نانسي دلگير شود. امروز واقعاً بيشتر اوقات از قلب من ناشي مي شود. اکثر همسران ما مي دانند که آيا ما به زبان بدن و صداي صداي ما صميمانه هستيم يا نه. قبل از اينکه بگويم متاسفم ، واقعاً بايد متاسفم. خدا به من در اين امر کمک مي کند. او به من کمک مي کند تا از منظر نانسي به آن نگاه کنم و سپس مي دانم که آيا من به طور هدف او را مورد اهانت قرار داده ام يا نه ، گفت که متاسفم که روند بهبود را شروع مي کند.

اين آخرين ممکن است واقعاً به يک رابطه صدمه بزند. اينها تنها راههايي هستند که مي توانند با گذشت زمان باعث عقد ازدواج شوند. اينجا چندتايي هستند:

"متاسفم که چنين احساسي داري."

اين پاسخ هيچ مسئوليت شخصي را بر عهده نمي گيرد و مشکل را بر روي همسر متخلف تغيير مي دهد.

"اگر به شما توهين کردم ، متاسفم."

اين امر بيان مي کند که شخص ديگر يا بيش از حد حساس است يا نبايد از آنچه گفته شد يا انجام شده توهين شده است.

"متاسفم که شما اين کار را کرديد."

اين احساسات همسرتان را باطل مي کند.

اينها هيچ پشيماني را منتقل نمي کند. اگر واقعيت داشته باشند ، دقيقاً برعکس عمل مي کنند. اکنون همسر متخلف نه تنها به دليل جرم صدمه ديده ، بلکه با "عذرخواهي" که فاقد مسئوليت شخصي است ، اوضاع بدتر شده و سرزنش را به همسر ديگر باز مي گرداند. اين تبديل به يک خراب قطار ازدواج مي شود که فقط در انتظار وقوع است.

خط آخر اين است. در يک ازدواج ، شما دو تيم يک تيم هستيد. شما بايد در کنار هم کار کنيد تا بهترين ازدواج ممکن باشد. هر چيزي که مانع از آن هدف شود ، بايد حذف شود. خودخواهي هرگز جزئي از يک ازدواج عالي نخواهد بود. هيچکدام از فروتني يا ناتواني در گفتن دو کلمه ساده در رابطه با ازدواج را ندارند: "متأسفم!"

* بر خانواده متمرکز شويد ، 25 ژوئن 2018 ، "بهترين راه براي درست عذرخواهي از همسرتان" ، توسط تد Cunningham

من دوست دارم که شما را به عنوان يک ازدواج متغير با ازدواج عالي در نظر بگيريد. اطلاعات قدرت و پشت پرده زيادي وجود دارد. اين آسان است ، و به ما کمک مي کند تا ديگران را به عقد ازدواج خدا براي آنها کمک کنيم! اينجا را کليک کنيد تا امروز به ما بپيونديد

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

PHOTOLITER|فوتو لایتر رنگین کمان آبیدال موزیک David آکادمی رباتیک آبادان Timothy کوتی موزیک ثبت شرکت و برند